Proč KAMAZ

Výběr automobilu není v dnešní době nic snadného, jelikož jsou si vozy většiny výrobců velmi podobné a dost často nepřináší nic nového nebo zajímavého. Naše automobily jsou jiné a my vám naservírujeme 12 důvodů, proč si koupit zrovna tento vůz.

 

Jistota

Naše automobily jsou výjimečné tím, že mají většinou své letité kořeny zapuštěny hluboko do historie a jsou modernizovány jen v nutných prvcích, proto si zachovávají odolnost a spolehlivost svých praotců. Jde tedy o tradiční vozy, kterým nehrozí zánik, zastavení výroby nebo nedostatek náhradních dílů.

 

Změna

Buďte jiní, vlastnit automobil KAMAZ je výjimečné! V záplavě ostatních vozidel můžete být nepřehlédnutelní a řídit jedinečný stroj.

 

Dlouhodobá záležitost

Vlastnictví tohoto automobilu je dlouhodobou záležitostí, jelikož jsou naše vozy konstruovány pro dlouhou životnost a vysokou odolnost. Většina zákazníků si svůj vůz nechává dlouhé roky a vytvoří si k němu srdeční pouto, proto prakticky neexistuje trh s ojetými mladými ruskými automobily.

 

Rozvoj a modifikace

Východoevropská vozidla jsou úžasná v tom, že mohou být snadno personifikována a upravena přesně na míru majiteli. Jde o různé vestavby, polepy nebo jiná vylepšení. Automobil tak můžete rozvíjet a sklízet obdiv okolí.

 

Svoboda

Naše automobily jsou homologovány dle platných evropských předpisů, nicméně jsou svým způsobem velmi unikátní a vymykají se zajetému bontonu. Koupí tohoto auta získáte svobodu a možnost volby při modifikacích nebo různorodém využití.

 

Šetrnost k přírodě

Koupí nového automobilu splňujícího nejnovější evropské normy, kterých je dosaženo minimálními konstrukčními zásahy, přispíváte také k ochraně ovzduší. Nové ruské automobily jsou technicky jednoduché stroje, avšak neznečišťují okolí vysokou mírou jedovatých zplodin nebo miniaturních pevných částic, které produkují staré, ale i moderní automobily.

  

Úspěch v oboru

Díky hlubokým kořenům jsou naše silniční a terénní automobily dlouhodobými lídry ve své třídě, jelikož vždy nabídnou něco navíc. Nadprůměrné schopnosti terénních verzí pak využijete v náročném prostředí, kde oceníte i jejich jednoduchost.

 

Vize

Autoritativní východní vozy vám ukáží, že auto nemusí být jen dopravní prostředek z bodu A do bodu B. S našimi produkty se vám otevřou nové cesty a možnosti využití.

 

Volný čas

Jestliže milujete dobrodružství i komfort, aktivně trávíte volný čas, ale potřebujete občas vypnout, je tento automobil tou nejlepší volbou pro vás, protože všechny tyto požadavky splňuje.

 

Finance

Východní automobily jsou známé pro minimální procento odcizení, a navíc se na trhu s ojetými vozy velmi rychle, snadno a výhodně prodají. Kupní cena je také ve srovnání s užitnou hodnotou velmi nízká, proto jsou naše automobily, zvláště limitované edice, vhodné i jako investice.

 

Servis

Nemusíte hledat nejbližší servisní organizace. Stačí nám nahlásit poruchu a my se o vše postaráme. Nedělejte si už více starosti se servisem, je to jednoduché, nechte to na nás!

 

Líbí se vám tyto produkty? Skvělé! Neváhejte a kontaktujte nás pro jejich koupi!